Chci si uspořádat hlavní stránku. Jak na to?

Chci si uspořádat hlavní stránku. Jak na to?

Na hlavní stránce stiskněte tlačítko Editace vpravo dole. Stránka přejde do editačního režimu, kde můžete tažením pomocí myši (nebo prstem na mobilním zařízení) měnit pozici nebo velikost jednotlivých panelů. Každý panel má v pravém horním rohu tlačítka pro odstranění nebo konfiguraci. Pokud panel přemístit, uchopte jej myší a přesuňte na požadované místo. Ostatní panely se automaticky posunou. Budete-li chtít přidat nový panel, stiskněte tlačítko Plus vpravo dole. Otevře se výběr panelů. Označte požadované panely a potvrďte. Jakmile budete s úpravou hlavní stránky hotovy, stiskněte tlačítko Uložení vpravo dole.

 

Je také připraveno několik předdefinovaných motivů plochy, mezi kterými můžete rychle přepínat přímo z menu aplikace.

Ekonom-online používám k vystavování faktur zhruba dva měsíce a jsem spokojen. Líbí se mi, že můžu fakturu vystavit přímo u zákazníka a ihned mu ji poslat na jeho email. Klidně bych ji doporučil jiným řemeslníkům.

Zdeňek Veselý Tesař

Ekonom-online nám, jako účetní kanceláři, ulehčuje práci. Naši klienti si jednoduše a rychle vystaví faktury, mají okamžitý přehled sami pro sebe a my pak jednoduše a rychle můžeme naimportovat faktury přímo do programu Ekonom.

Ing. Petra Bednaříková Sudinero s.r.o.

Jako účetní obce Vlčková používám aplikaci Ekonom-online. Zaujala nás především jednoduchost, a rychlost práce s tímto systémem. Vítám možnost přenosu dat do účetního a evidenčního systému Ekonom.

Leona Štelcová Účetní obce Vlčková

Systém Ekonom Online používáme již více než půl roku a zatím jsme s ním velmi spokojeni. Tento fakturační systém nám nabízí snadné na ovládání, je velmi přehledné a v neposlední řadě umí částečně i statistiky.

Petr Nováček Koblížkova keramická dílna

Katalog produktů

Své produkty můžete udržovat v přehledném ceníku. Můžete je třídit také do kategorií. Při vystavení faktury můžete produkt vybrat z tohoto katalogu.

Zúčtovací faktury

Potřebujete vystavovat zúčtovací faktury? Výborně, pak jste tady správně. Aplikace umožňuje odečítat i více záloh nebo proforem najednou a to vše efektivně.

Profi tiskové sestavy

Vytisknuté faktury mohou obsahovat razítko a logo firmy. Také je do nich možné vložit QR-Platbu. Aplikace Vám dovolí emailem odeslat PDF přímo zákazníkovi.

Maximální přehlednost

Své náklady, výnosy a hospodářský výsledek budete mít vždy na očích. Navíc si můžete vše přizpůsobit – každý widget můžete přesouvat a měnit jeho velikost.