Účetní

Dělám účetnictví jedné nebo více firmám. Klienti mi nosí vytištěné faktury, případně posílají mailem či jinou formou. Doklady pak ručně přepisuji či jinak složitě importuji do programu. Chci si zjednodušit práci.

Klikni a vyzkoušej

Vložením e-mailu souhlasíš s podmínkami ochrany osobních údajů

Slider

Fakturace

Pohledávky a závazky včetně zálohových faktur s podrobným vedením úhrad. Plátce i neplátce DPH. Přehledné zobrazení nákladů a výnosů. Odeslání dokladu na e-mail odběratele. Členění DPH pro generování formulářů EPO.

Maloobchodní prodej

Podpora pultového prodeje přímo v aplikaci nebo pomocí mobilního prodejního terminálu EKONOM účtenka. Prodej zboží z katalogu s možností zadávání slev, třídění dle kategorie zboží, vyhledávání, skenování EAN kódů a evidence EET.

Export pro účetní

Exportování dokladů pro účetní pracující v účetním a evidenčním systému EKONOM. Případně možnost přenášet doklady z evidence fakturace do účetních systémů podporujících formát ISDOC. Přenos včetně adresáře a katalogu.

Evidence pokladna a banka

Úplná evidence hotovosti s integrovanou podporou EET. Příjmové i výdajové doklady včetně úhrad faktur.  Možnost evidovat bankovní doklady ručním zadáváním nebo automatickým importem výpisu ve formátu ABO nebo ČBA XML.

Import objednávek z e-shopu

Import objednávek z e-shopu a jejich hromadné vybavení přes evidenci fakturace, případně vytvoření přijatých objednávek v evidenci objednávek. Podpora nejrozšířenějších e-shopů jako Shoptet, Webareal, Eshop-rychle a Fastcentrik.

Přístupová práva

Pod jedním účtem můžete vést evidence pro více firem. Máte-li více uživatelů, můžete podrobně nastavovat přístupy do firem a agend. Práva do jednotlivých evidencí je možné nastavovat až na úrovni číselných řad apod.

Cloudová platforma


EKONOM online je provozován na cloudové platformě, která zaručuje vysokou míru zabezpečení ve formě šifrované komunikace pomocí protokolu HTTPS a pravidelným zálohováním.

Jaké účetní systémy jsou podporovány?


EKONOM system

Doklady lze naimportovat do účetního a evidenčního systému EKONOM. Pokud používáte EKONOM system pro vedení skladového hospodářství, je možné současně aktualizovat skladové zásoby při importu prodejek. Dále je možné synchronizovat adresář, katalog, pokladnu a banku.

Více o účetním a evidenčním systému EKONOM

Ostatní účetní systémy

Doklady je možné importovat do libovolného účetního systému, který podporuje import dokladů ve formátu ISDOC.

Potřebujete radu nebo pomoc?

Velmi rádi Vám usnadníme začátek a poradíme, jak mohou Vaši klienti fakturovat efektivně.

Zavolejte

Pošlete zprávu

Zeptejte se přímo

Využijte online chat vpravo dole.

Klikni a fakturuj

Vložením e-mailu souhlasíš s podmínkami ochrany osobních údajů

Slider