Funkce elektronické online fakturace

Kompletní online fakturace

Faktury a objednávky přijaté i vydané. Plátce i neplátce DPH. Režim přenesení daňové povinnosti. Automatické hrazení z bankovních výpisů. Zúčtovací faktury.

Maloobchodní prodej EET

Spolupráce aplikace Ekonom-online s účetním a evidenčním systémem EKONOM Vám usnadní Váš maloobchodní prodej. Samozřejmě včetně podpory elektronické evidence tržeb.

Mějte přehled o výkonu firmy

Díky přehledné hlavní ploše budete mít své náklady a výnosy na jednom místě. Můžete si ji také plně přizpůsobit a zobrazit si i jiné přehledy nebo maloobchodní panel.

Snadné provázání fakturace

Aplikace spolupracuje s účetním programem EKONOM a také s několika eshopy, ze kterých lze importovat objednávky.

Nastavte si fakturaci

Můžete si nastavit odesílání kopie faktury na firemní e-mailovou adresu, zobrazení loga anebo razítka s podpisem na faktuře.

Buďte mobilní

Aplikaci spustíte i na tabletech a mobilních telefonech. Nejste tak ničím limitováni. Zůstanete v obraze i když nebudete u svého stolního počítače.

Zajímá Vás aplikační rozhraní?

Fakturační program Ekonom-online je připraven na propojení s jinými systémy díky svému aplikačnímu rozhraní. Máte zájem o spolupráci?

Katalog produktů

Své produkty můžete udržovat v přehledném ceníku. Můžete je třídit také do kategorií. Při vystavení faktury můžete produkt vybrat z tohoto katalogu.

Zúčtovací faktury

Potřebujete vystavovat zúčtovací faktury? Výborně, pak jste tady správně. Aplikace umožňuje odečítat i více záloh nebo proforem najednou a to vše efektivně.

Profi tiskové sestavy

Vytisknuté faktury mohou obsahovat razítko a logo firmy. Také je do nich možné vložit QR-Platbu. Aplikace Vám dovolí emailem odeslat PDF přímo zákazníkovi.

Maximální přehlednost

Své náklady, výnosy a hospodářský výsledek budete mít vždy na očích. Navíc si můžete vše přizpůsobit – každý widget můžete přesouvat a měnit jeho velikost.