Jak funguje EET v Ekonom-online?

Ekonom-online dovoluje automaticky odesílat tržby na portál EET pro danou pokladnu. Stačí na pokladně pro daného uživatele povolit a nastavit EET (viz. Jak nastavit pokladnu pro EET?). Odeslání tržby se provádí při tisku, pokud má daný doklad nastaveno, aby k odeslání při tisku docházelo. Přičemž jsou připraveny různé tiskové sestavy. Takže pokud není potřeba danou tržbu odesílat, stačí při uložení dokladu na záložce Hlavní zadat Ne v poli Při tisku odeslat tržbu na portál EET – tím zabráníte odeslání tržby. Každá tržba je evidována na obrazovce Ostatní evidence Transakce EET. Na ní máte přehled o tržbách, jestli byli odeslány, neodeslány nebo zda jsou ignorovány (kvůli opakované chybě), a údaje o tržbě jako FIK, BKP, PKP. Při vstupu do aplikace budete upozorněni na neodeslané tržby a můžete je hromadně odeslat. Hromadné odeslání je možné i z obrazovky Transakce EET. Více se o EET můžete dočíst na blogu.

Ekonom-online používám k vystavování faktur zhruba dva měsíce a jsem spokojen. Líbí se mi, že můžu fakturu vystavit přímo u zákazníka a ihned mu ji poslat na jeho email. Klidně bych ji doporučil jiným řemeslníkům.

Zdeňek Veselý Tesař

Ekonom-online nám, jako účetní kanceláři, ulehčuje práci. Naši klienti si jednoduše a rychle vystaví faktury, mají okamžitý přehled sami pro sebe a my pak jednoduše a rychle můžeme naimportovat faktury přímo do programu Ekonom.

Ing. Petra Bednaříková Sudinero s.r.o.

Jako účetní obce Vlčková používám aplikaci Ekonom-online. Zaujala nás především jednoduchost, a rychlost práce s tímto systémem. Vítám možnost přenosu dat do účetního a evidenčního systému Ekonom.

Leona Štelcová Účetní obce Vlčková

Systém Ekonom Online používáme již více než půl roku a zatím jsme s ním velmi spokojeni. Tento fakturační systém nám nabízí snadné na ovládání, je velmi přehledné a v neposlední řadě umí částečně i statistiky.

Petr Nováček Koblížkova keramická dílna

Úhrady? Samozřejmě!

Aplikace podporuje automatické hrazení vystavených faktur z bankovních výpisů. Pokud aplikace neumí Vaši banku nebo formát výpisu, rádi ji to naučíme.

Zúčtovací faktury

Potřebujete vystavovat zúčtovací faktury? Výborně, pak jste tady správně. Aplikace umožňuje odečítat i více záloh nebo proforem najednou a to vše efektivně.

Profi tiskové sestavy

Vytisknuté faktury mohou obsahovat razítko a logo firmy. Také je do nich možné vložit QR-Platbu. Aplikace Vám dovolí emailem odeslat PDF přímo zákazníkovi.

Maximální přehlednost

Své náklady, výnosy a hospodářský výsledek budete mít vždy na očích. Navíc si můžete vše přizpůsobit – každý widget můžete přesouvat a měnit jeho velikost.