Jak na tiskovou sestavu faktury přidat QR-Platbu nebo QR-Fakturu?

Jak na tiskovou sestavu faktury přidat QR-Platbu?

Aby bylo možné vygenerovat QR-Platbu, musíte v seznamu bank vytvořit novou banku a nastavit ji jako výchozí. Při vytvoření banky zadáte číslo účtu. Poté povolit generování QR-Platby v nastavení faktur vystavených. Do nastavení se dostanete přímo ze seznamu faktur při stisku tlačítka Další a následně Osobní nastavení. Přepněte volbu Vložit QR-Platbu/Fakturu do sestavy na pouze QR-Platbu. Při tisku je použit bankovní účet výchozí banky nebo platební údaje přímo z faktury.

Na fakturu můžete vytisknout také QR-Fakturu, případně obojí integrovaně. V osobním nastavení jen zvolit QR-Fakturu, případně QR-Platbu i QR-Fakturu.

Ekonom-online používám k vystavování faktur zhruba dva měsíce a jsem spokojen. Líbí se mi, že můžu fakturu vystavit přímo u zákazníka a ihned mu ji poslat na jeho email. Klidně bych ji doporučil jiným řemeslníkům.

Zdeňek Veselý Tesař

Ekonom-online nám, jako účetní kanceláři, ulehčuje práci. Naši klienti si jednoduše a rychle vystaví faktury, mají okamžitý přehled sami pro sebe a my pak jednoduše a rychle můžeme naimportovat faktury přímo do programu Ekonom.

Ing. Petra Bednaříková Sudinero s.r.o.

Jako účetní obce Vlčková používám aplikaci Ekonom-online. Zaujala nás především jednoduchost, a rychlost práce s tímto systémem. Vítám možnost přenosu dat do účetního a evidenčního systému Ekonom.

Leona Štelcová Účetní obce Vlčková

Systém Ekonom Online používáme již více než půl roku a zatím jsme s ním velmi spokojeni. Tento fakturační systém nám nabízí snadné na ovládání, je velmi přehledné a v neposlední řadě umí částečně i statistiky.

Petr Nováček Koblížkova keramická dílna

Katalog produktů

Své produkty můžete udržovat v přehledném ceníku. Můžete je třídit také do kategorií. Při vystavení faktury můžete produkt vybrat z tohoto katalogu.

Zúčtovací faktury

Potřebujete vystavovat zúčtovací faktury? Výborně, pak jste tady správně. Aplikace umožňuje odečítat i více záloh nebo proforem najednou a to vše efektivně.

Profi tiskové sestavy

Vytisknuté faktury mohou obsahovat razítko a logo firmy. Také je do nich možné vložit QR-Platbu. Aplikace Vám dovolí emailem odeslat PDF přímo zákazníkovi.

Maximální přehlednost

Své náklady, výnosy a hospodářský výsledek budete mít vždy na očích. Navíc si můžete vše přizpůsobit – každý widget můžete přesouvat a měnit jeho velikost.