Mějte přehled o výkonu firmy

Rychle a přehledně na jednom místě

Toto jsou důležitá kritéria pro získání informací o výkonu vaší firmy. Ekonom-online je všechny splňuje na jedničku. Na hlavní ploše si rychle uděláte obrázek o vašich nákladech, výnosech a hospodářském výsledku. Máte k dispozici několik panelů, jejichž rozměry a pozici si můžete přizpůsobit podle vlastních představ. Hlavní menu v moderním vzhledu také obsahuje vyhledávací pole pro rychlé dohledání dokladů, zákazníků nebo katalogových položek.

Základní panely zobrazují výnosy, náklady a hospodářský výsledek po jednotlivých měsících a rocích. A to včetně grafické a textové informace o neuhrazených částkách, o splatnosti a největších dodavatelích resp. odběratelích nebo největších dlužnících.

Dále máte k dispozici grafické přehledy pro výnosy/náklady periodické, podle zboží a podle zákazníků. V závislosti na typu můžete specifikovat období, měnu, periodu nebo kumulativnost.

Pokud často přepočítáváte českou měnu podle kurzu na cizí, může se vám hodit panel, který slouží právě k tomuto účelu. Navíc vám graficky zobrazí historický vývoj kurzu.

Máte k dispozici následující panely:

  • Výnosy
  • Náklady
  • Hospodářský výsledek
  • Grafické výnosy/náklady periodicky nebo dle zboží a zákazníků
  • Převodník české měny podle kurzu České národní banky

Navíc můžete přepínat mezi tématy plochy přímo z menu aplikace.

Ekonom-online používám k vystavování faktur zhruba dva měsíce a jsem spokojen. Líbí se mi, že můžu fakturu vystavit přímo u zákazníka a ihned mu ji poslat na jeho email. Klidně bych ji doporučil jiným řemeslníkům.

Zdeňek Veselý Tesař

Ekonom-online nám, jako účetní kanceláři, ulehčuje práci. Naši klienti si jednoduše a rychle vystaví faktury, mají okamžitý přehled sami pro sebe a my pak jednoduše a rychle můžeme naimportovat faktury přímo do programu Ekonom.

Ing. Petra Bednaříková Sudinero s.r.o.

Jako účetní obce Vlčková používám aplikaci Ekonom-online. Zaujala nás především jednoduchost, a rychlost práce s tímto systémem. Vítám možnost přenosu dat do účetního a evidenčního systému Ekonom.

Leona Štelcová Účetní obce Vlčková

Systém Ekonom Online používáme již více než půl roku a zatím jsme s ním velmi spokojeni. Tento fakturační systém nám nabízí snadné na ovládání, je velmi přehledné a v neposlední řadě umí částečně i statistiky.

Petr Nováček Koblížkova keramická dílna

Katalog produktů

Své produkty můžete udržovat v přehledném ceníku. Můžete je třídit také do kategorií. Při vystavení faktury můžete produkt vybrat z tohoto katalogu.

Zúčtovací faktury

Potřebujete vystavovat zúčtovací faktury? Výborně, pak jste tady správně. Aplikace umožňuje odečítat i více záloh nebo proforem najednou a to vše efektivně.

Profi tiskové sestavy

Vytisknuté faktury mohou obsahovat razítko a logo firmy. Také je do nich možné vložit QR-Platbu. Aplikace Vám dovolí emailem odeslat PDF přímo zákazníkovi.

Maximální přehlednost

Své náklady, výnosy a hospodářský výsledek budete mít vždy na očích. Navíc si můžete vše přizpůsobit – každý widget můžete přesouvat a měnit jeho velikost.