Jak nastavit pokladnu pro EET?

Přejděte do seznamu Ostatní evidencePokladny, zde vytvořte nebo otevřete požadovanou pokladnu. Na obrazovce dole se nachází nastavení EET pro každého uživatele aplikace. Vyberte požadovaného uživatele a poté se pod ním zobrazí nastavení EET. Nejdříve povolte EET, poté vyplňte požadované údaje jako režim, mód, provozovnu, certifikát aj. Certifikát vyberete následovně : pokud ještě v systému nemáte žádný, stiskněte tlačítko výběru vedle pole s certifikátem. Otevře se seznam naimportovaných certifikátů. Pokračujte stiskem tlačítka Importovat, zadejte heslo k certifikátu a poté vyberte certifikát z Vašeho zařízení. Dojde k zašifrování hesla a certifikátu a odeslání na server aplikace, kde se pod Vaším účtem uloží. Nyní stačí certifikát vybrat. Po nastavení EET jej můžete otestovat stiskem tlačítka Otestovat spojení. Po dokončení nastavení EET a pokladny uložte obrazovku. Nyní se při prvním tisku příjmových pokladních dokladů této pokladny budou tržby automaticky odesílat na portál EET (vice ve FAQ Jak funguje EET v Ekonom-online?).

Ekonom-online používám k vystavování faktur zhruba dva měsíce a jsem spokojen. Líbí se mi, že můžu fakturu vystavit přímo u zákazníka a ihned mu ji poslat na jeho email. Klidně bych ji doporučil jiným řemeslníkům.

Zdeňek Veselý Tesař

Ekonom-online nám, jako účetní kanceláři, ulehčuje práci. Naši klienti si jednoduše a rychle vystaví faktury, mají okamžitý přehled sami pro sebe a my pak jednoduše a rychle můžeme naimportovat faktury přímo do programu Ekonom.

Ing. Petra Bednaříková Sudinero s.r.o.

Jako účetní obce Vlčková používám aplikaci Ekonom-online. Zaujala nás především jednoduchost, a rychlost práce s tímto systémem. Vítám možnost přenosu dat do účetního a evidenčního systému Ekonom.

Leona Štelcová Účetní obce Vlčková

Systém Ekonom Online používáme již více než půl roku a zatím jsme s ním velmi spokojeni. Tento fakturační systém nám nabízí snadné na ovládání, je velmi přehledné a v neposlední řadě umí částečně i statistiky.

Petr Nováček Koblížkova keramická dílna

Úhrady? Samozřejmě!

Aplikace podporuje automatické hrazení vystavených faktur z bankovních výpisů. Pokud aplikace neumí Vaši banku nebo formát výpisu, rádi ji to naučíme.

Zúčtovací faktury

Potřebujete vystavovat zúčtovací faktury? Výborně, pak jste tady správně. Aplikace umožňuje odečítat i více záloh nebo proforem najednou a to vše efektivně.

Profi tiskové sestavy

Vytisknuté faktury mohou obsahovat razítko a logo firmy. Také je do nich možné vložit QR-Platbu. Aplikace Vám dovolí emailem odeslat PDF přímo zákazníkovi.

Maximální přehlednost

Své náklady, výnosy a hospodářský výsledek budete mít vždy na očích. Navíc si můžete vše přizpůsobit – každý widget můžete přesouvat a měnit jeho velikost.