Nastavte si fakturaci online

Fakturujte s radostí

Aplikaci Ekonom-online si jednoduše nastavíte podle vašich požadavků. Jakmile budete mít v aplikaci více uživatelů, jistě oceníte, že můžete volby nastavit ať už samostatně pro každého uživatele nebo globálně pro firmu, agendu nebo celou aplikaci. Máte možnost nastavit výchozí číselné řady pro jednotlivé typy dokladů, vše ohledně tiskových sestav nebo výchozí hodnoty splatnosti apod. Na seznamech naleznete nastavení specifická pro dané typy záznamů, případně všechna nastavení naleznete v administraci.

Ekonom-online obsahuje také robustní nastavení přístupových práv. Můžete nastavit přístup do jednotlivých sekcí na úrovni čtení, vytváření nebo modifikace včetně mazání jednotlivých záznamů. Pro faktury můžete nastavit přístupy také podle číselných řad. Zabezpečení je založeno na rolích, které můžete dle libosti definovat a přiřazovat jednotlivým uživatelům v agendách.

Ekonom-online používám k vystavování faktur zhruba dva měsíce a jsem spokojen. Líbí se mi, že můžu fakturu vystavit přímo u zákazníka a ihned mu ji poslat na jeho email. Klidně bych ji doporučil jiným řemeslníkům.

Zdeňek Veselý Tesař

Ekonom-online nám, jako účetní kanceláři, ulehčuje práci. Naši klienti si jednoduše a rychle vystaví faktury, mají okamžitý přehled sami pro sebe a my pak jednoduše a rychle můžeme naimportovat faktury přímo do programu Ekonom.

Ing. Petra Bednaříková Sudinero s.r.o.

Jako účetní obce Vlčková používám aplikaci Ekonom-online. Zaujala nás především jednoduchost, a rychlost práce s tímto systémem. Vítám možnost přenosu dat do účetního a evidenčního systému Ekonom.

Leona Štelcová Účetní obce Vlčková

Systém Ekonom Online používáme již více než půl roku a zatím jsme s ním velmi spokojeni. Tento fakturační systém nám nabízí snadné na ovládání, je velmi přehledné a v neposlední řadě umí částečně i statistiky.

Petr Nováček Koblížkova keramická dílna

Katalog produktů

Své produkty můžete udržovat v přehledném ceníku. Můžete je třídit také do kategorií. Při vystavení faktury můžete produkt vybrat z tohoto katalogu.

Zúčtovací faktury

Potřebujete vystavovat zúčtovací faktury? Výborně, pak jste tady správně. Aplikace umožňuje odečítat i více záloh nebo proforem najednou a to vše efektivně.

Profi tiskové sestavy

Vytisknuté faktury mohou obsahovat razítko a logo firmy. Také je do nich možné vložit QR-Platbu. Aplikace Vám dovolí emailem odeslat PDF přímo zákazníkovi.

Maximální přehlednost

Své náklady, výnosy a hospodářský výsledek budete mít vždy na očích. Navíc si můžete vše přizpůsobit – každý widget můžete přesouvat a měnit jeho velikost.