Potřebuji částečnou úhradu faktury, jak na to?

Potřebuji částečnou úhradu faktury, jak na to?

START verze podporuje jednoduché úhrady faktur za účelem vedení stavu uhrazenosti faktur. Fakturu můžete uhradit přímo z faktury stiskem tlačítka Uhradit na záložce Hlavní, případně na záložce Úhrady na stejné obrazovce nebo stiskem tlačítka Uhradit na obrazovce seznamu dokladů.

U ostatních verzí jsou úhrady vázány na pokladnu nebo banku. Hrazení se provádí již přes pokladnu nebo banku nebo stejným postupem jako výše popsaným. U pokladny můžete využít také podporu EET.

U placených verzí můžete provést částečnou úhradu faktury . Stačí při vytváření úhrady zadat částku nižší než je na záhlaví dokladu. Tím se doklad dostane do stavu částečné úhrady. Doklady mohou obsahovat více úhrad. Takže je jedno, zda doklad obsahuje jen jednu úhradu (celkovou) nebo více částečných úhrad. Seznam úhrad je k dispozici na záložce Úhrady na obrazovce dokladu.

Ekonom-online používám k vystavování faktur zhruba dva měsíce a jsem spokojen. Líbí se mi, že můžu fakturu vystavit přímo u zákazníka a ihned mu ji poslat na jeho email. Klidně bych ji doporučil jiným řemeslníkům.

Zdeňek Veselý Tesař

Ekonom-online nám, jako účetní kanceláři, ulehčuje práci. Naši klienti si jednoduše a rychle vystaví faktury, mají okamžitý přehled sami pro sebe a my pak jednoduše a rychle můžeme naimportovat faktury přímo do programu Ekonom.

Ing. Petra Bednaříková Sudinero s.r.o.

Jako účetní obce Vlčková používám aplikaci Ekonom-online. Zaujala nás především jednoduchost, a rychlost práce s tímto systémem. Vítám možnost přenosu dat do účetního a evidenčního systému Ekonom.

Leona Štelcová Účetní obce Vlčková

Systém Ekonom Online používáme již více než půl roku a zatím jsme s ním velmi spokojeni. Tento fakturační systém nám nabízí snadné na ovládání, je velmi přehledné a v neposlední řadě umí částečně i statistiky.

Petr Nováček Koblížkova keramická dílna

Katalog produktů

Své produkty můžete udržovat v přehledném ceníku. Můžete je třídit také do kategorií. Při vystavení faktury můžete produkt vybrat z tohoto katalogu.

Zúčtovací faktury

Potřebujete vystavovat zúčtovací faktury? Výborně, pak jste tady správně. Aplikace umožňuje odečítat i více záloh nebo proforem najednou a to vše efektivně.

Profi tiskové sestavy

Vytisknuté faktury mohou obsahovat razítko a logo firmy. Také je do nich možné vložit QR-Platbu. Aplikace Vám dovolí emailem odeslat PDF přímo zákazníkovi.

Maximální přehlednost

Své náklady, výnosy a hospodářský výsledek budete mít vždy na očích. Navíc si můžete vše přizpůsobit – každý widget můžete přesouvat a měnit jeho velikost.