Snadné provázání fakturace

EKONOM + EKONOM-ONLINE

Pokud používáte účetní a evidenční systém EKONOM, jistě vás potěší úzké propojení mezi tímto systémem a aplikací Ekonom-online. Faktury vystavené nebo přijaté jednoduše naimportujete do systému EKONOM a to včetně položek katalogu, adresáře a úhrad. Opačný import dokladů a záznamů ze systému EKONOM do aplikace Ekonom-online je možný od verze PROFI. Návod na zprovoznění tohoto spojení naleznete v otázkách-odpovědích.

Pokud provozujete e-shop, můžete do aplikace Ekonom-online naimportovat objednávky vašich klientů a následně z nich vystavit faktury. V současné době podporuje import z následujících e-shopů:

  • Eshop-rychle
  • Fastcentrik
  • Shoptet

Nenašli jste váš e-shop? Řekněte nám o tom. Rádi do aplikace přidáme podporu i pro váš e-shop.

Ekonom-online používám k vystavování faktur zhruba dva měsíce a jsem spokojen. Líbí se mi, že můžu fakturu vystavit přímo u zákazníka a ihned mu ji poslat na jeho email. Klidně bych ji doporučil jiným řemeslníkům.

Zdeňek Veselý Tesař

Ekonom-online nám, jako účetní kanceláři, ulehčuje práci. Naši klienti si jednoduše a rychle vystaví faktury, mají okamžitý přehled sami pro sebe a my pak jednoduše a rychle můžeme naimportovat faktury přímo do programu Ekonom.

Ing. Petra Bednaříková Sudinero s.r.o.

Jako účetní obce Vlčková používám aplikaci Ekonom-online. Zaujala nás především jednoduchost, a rychlost práce s tímto systémem. Vítám možnost přenosu dat do účetního a evidenčního systému Ekonom.

Leona Štelcová Účetní obce Vlčková

Systém Ekonom Online používáme již více než půl roku a zatím jsme s ním velmi spokojeni. Tento fakturační systém nám nabízí snadné na ovládání, je velmi přehledné a v neposlední řadě umí částečně i statistiky.

Petr Nováček Koblížkova keramická dílna

Katalog produktů

Své produkty můžete udržovat v přehledném ceníku. Můžete je třídit také do kategorií. Při vystavení faktury můžete produkt vybrat z tohoto katalogu.

Zúčtovací faktury

Potřebujete vystavovat zúčtovací faktury? Výborně, pak jste tady správně. Aplikace umožňuje odečítat i více záloh nebo proforem najednou a to vše efektivně.

Profi tiskové sestavy

Vytisknuté faktury mohou obsahovat razítko a logo firmy. Také je do nich možné vložit QR-Platbu. Aplikace Vám dovolí emailem odeslat PDF přímo zákazníkovi.

Maximální přehlednost

Své náklady, výnosy a hospodářský výsledek budete mít vždy na očích. Navíc si můžete vše přizpůsobit – každý widget můžete přesouvat a měnit jeho velikost.