Živnostník nebo firma

Mám několik kamenných prodejen a obchodníky v terénu. Potřebuji, aby měli vždy k dispozici aktuální katalog zboží, ze kterého by mohli prodávat. Současně potřebuji, aby byly všechny tržby evidované v systému EET. Dále chci mít přehled o tržbách jednotlivých prodejen.

Klikni a prodávej

Vložením e-mailu souhlasíš s podmínkami ochrany osobních údajů

Slider

Maloobchodní prodej

Podpora pultového prodeje přímo v aplikaci nebo pomocí mobilního prodejního terminálu EKONOM účtenka. Prodej zboží z katalogu s možností zadávání slev, třídění dle kategorie zboží, vyhledávání, skenování EAN kódů a evidence EET.

EET a evidence hotovosti

Úplná evidence hotovosti s integrovanou podporou EET. Možnost definice více pokladen. Nastavení EET na pokladnu a uživatele. Příjmové i výdajové doklady včetně úhrad dokladů z evidence fakturace. Přehledy stavu pokladen.

Přístupová práva

Pod jedním účtem můžete vést evidence pro více firem. Máte-li více uživatelů, můžete podrobně nastavovat přístupy do firem a agend. Práva do jednotlivých evidencí je možné nastavovat až na úrovni číselných řad apod.

Import objednávek z e-shopu

Máte-li také e-shop, můžete využít import objednávek z e-shopu a jejich hromadné vybavení přes evidenci fakturace, případně vytvoření přijatých objednávek v evidenci objednávek. Podpora nejrozšířenějších e-shopů jako Shoptet, Webareal, Eshop-rychle a Fastcentrik.

Párování plateb

Může se Vám také hodit možnost evidovat bankovní doklady ručním zadáváním nebo automatickým importem výpisu ve formátu ABO, případně ČBA XML. Automatické párování plateb podle variabilního symbolu.

Fakturace

Budete-li chtít také fakturovat, máte k dispozici kompletní fakturaci včetně zálohových faktur s podrobným vedením úhrad. Tisk dokladu o zaplacení zálohových fakturPlátce i neplátce DPH. Přehledné zobrazení nákladů a výnosů, včetně splatností. Odeslání dokladu. Členění DPH pro EPO.

Cloudová platforma


EKONOM online je provozován na cloudové platformě, která zaručuje vysokou míru zabezpečení ve formě šifrované komunikace pomocí protokolu HTTPS a pravidelným zálohováním.

Co dalšího můžu při prodeji využít


Synchronizace s EKONOM system

Doklady lze naimportovat do účetního a evidenčního systému EKONOM. Pokud používáte EKONOM system pro vedení skladového hospodářství, je možné současně aktualizovat skladové zásoby. Dále je možné synchronizovat adresář a katalog zboží a prodejky do skladu.

Skladové hospodářství v EKONOM system

Terminál EKONOM účtenka

K prodeji můžete využít také náš prodejní terminál EKONOM účtenka. Zvládne prodej v obchodě i na ulici, a v gastro provozech se také neztratí. Podporuje EET i offline režim. Ať už máte obchůdek nebo kavárnu, jste řemeslník nebo opravář, oceníte jednoduchost prodeje s tímto terminálem.

Zjistit více informací o EKONOM účtence

Potřebujete radu nebo pomoc?

Velmi rádi Vám usnadníme začátek a poradíme, jak fakturovat efektivně.

Zavolejte

Pošlete zprávu

Zeptejte se přímo

Využijte online chat vpravo dole.

Klikni a prodávej

Vložením e-mailu souhlasíš s podmínkami ochrany osobních údajů

Slider