Živnostník nebo firma

EKONOM online Vám nabízí fakturování a maloobchodní prodej online. Máte k dispozici evidenci závazků a pohledávek s podrobným vedením úhrad. Evidenci objednávek, včetně importu z několika e-shopů. Podporu EET při platbách v hotovosti, párování bankovních dokladů na faktury. A také podporu více uživatelů a firem spolu s přístupovými právy.

Klikni a vyzkoušej

Vložením e-mailu souhlasíš s podmínkami ochrany osobních údajů

Slider

Fakturace

Pohledávky a závazky včetně zálohových faktur s podrobným vedením úhrad. Plátce i neplátce DPH. Přehledné zobrazení nákladů a výnosů. Odeslání dokladu na e-mail odběratele. Členění DPH pro generování formulářů EPO.

Maloobchodní prodej

Podpora pultového prodeje přímo v aplikaci nebo pomocí mobilního prodejního terminálu EKONOM účtenka. Prodej zboží z katalogu s možností zadávání slev, třídění dle kategorie zboží, vyhledávání, skenování EAN kódů a evidence EET.

Přiznání k DPH

Generování formulářů pro finanční správu z dokladů prvotní evidence. Podpora Přiznání k DPH a Kontrolního hlášení. Tisk kontrolních sestav. Možnost zpětné generace díky archivaci nastavení formulářů podle období podání.

EET a evidence hotovosti

Úplná evidence hotovosti s integrovanou podporou EET. Možnost definice více pokladen. Nastavení EET na pokladnu a uživatele. Příjmové i výdajové doklady včetně úhrad dokladů z evidence fakturace. Přehledy stavu pokladen.

Import a párování plateb

Možnost evidovat bankovní doklady ručním zadáváním nebo automatickým importem výpisu ve formátu ABO, případně ČBA XML. Automatické párování plateb podle variabilního symbolu.

Export pro účetní

Exportování dokladů pro účetní pracující v účetním a evidenčním systému EKONOM. Případně možnost přenášet doklady z evidence fakturace do účetních systémů podporujících formát ISDOC. Přenos včetně adresáře a katalogu.

Import objednávek z e-shopu

Import objednávek z e-shopu a jejich hromadné vybavení přes evidenci fakturace, případně vytvoření přijatých objednávek v evidenci objednávek. Podpora nejrozšířenějších e-shopů jako Shoptet, Webareal, Eshop-rychle a Fastcentrik.

Evidence objednávek

Správa cenových nabídek a objednávek s možností jejich vybavování, i hromadného, přes evidenci fakturace. Možný import z několika e-shopů.

Přístupová práva

Pod jedním účtem můžete vést evidence pro více firem. Máte-li více uživatelů, můžete podrobně nastavovat přístupy do firem a agend. Práva do jednotlivých evidencí je možné nastavovat až na úrovni číselných řad apod.

Cloudová platforma


EKONOM online je provozován na cloudové platformě, která zaručuje vysokou míru zabezpečení ve formě šifrované komunikace pomocí protokolu HTTPS a pravidelným zálohováním.

Co dalšího můžu využít


Synchronizace s EKONOM system

Doklady lze naimportovat do účetního a evidenčního systému EKONOM. Pokud používáte EKONOM system pro vedení skladového hospodářství, je možné současně aktualizovat skladové zásoby při importu prodejek. Dále je možné synchronizovat adresář a katalog zboží.

Více o účetním a evidenčním systému EKONOM

Prodejní terminál EKONOM účtenka

K maloobchodnímu prodeji můžete využít také náš prodejní terminál EKONOM účtenka. Zvládne prodej v obchodě i na ulici, a v gastro provozech se také neztratí. Podporuje EET i offline režim. Ať už máte obchůdek nebo kavárnu, jste řemeslník nebo opravář, oceníte jednoduchost prodeje s tímto terminálem.

Více o EKONOM účtence

Import do jiných účetních systémů

Doklady je možné importovat do libovolného účetního systému s podporou formátu ISDOC.

Potřebujete radu nebo pomoc?

Velmi rádi Vám usnadníme začátek a poradíme, jak fakturovat efektivně.

Zavolejte

Pošlete zprávu

Zeptejte se přímo

Využijte online chat vpravo dole.

Klikni a fakturuj

Vložením e-mailu souhlasíš s podmínkami ochrany osobních údajů

Slider