Živnostník nebo firma

Jsem občas mimo kancelář, případně mám pracovníky v terénu a potřebuji kdekoliv a kdykoliv online fakturovat zákazníkům. Současně chci mít přehled o zboží, pohledávkách i závazcích a hlavně přehled o platbách. V případě plateb v hotovosti vyžaduji podporu EET.

Klikni a fakturuj

Vložením e-mailu souhlasíš s podmínkami ochrany osobních údajů

Slider

Fakturace

Komplexní fakturace jednoduše. Zálohové faktury. Plátce i neplátce DPH. Přehledné zobrazení nákladů a výnosů. Odeslání dokladu na e-mail odběratele. Členění DPH pro generování formulářů EPO.

Evidence úhrad

Podrobné vedení úhrad. Tisk dokladu o zaplacení zálohových faktur. Možnost rozdělení na více úhrad. Přehledy o splatnostech dokladů. Vazba na evidenci hotovosti a banky.

Import objednávek z e-shopu

Import objednávek z e-shopu a jejich hromadné vybavení přes evidenci fakturace, případně vytvoření přijatých objednávek v evidenci objednávek. Podpora nejrozšířenějších e-shopů jako Shoptet, Webareal, Eshop-rychle a Fastcentrik.

EET a evidence hotovosti

Úplná evidence hotovosti s integrovanou podporou EET. Možnost definice více pokladen. Nastavení EET na pokladnu a uživatele. Příjmové i výdajové doklady včetně úhrad dokladů z evidence fakturace. Přehledy stavu pokladen.

Párování plateb

Možnost evidovat bankovní doklady ručním zadáváním nebo automatickým importem výpisu ve formátu ABO, případně ČBA XML. Automatické párování plateb podle variabilního symbolu.

Přístupová práva

Pod jedním účtem můžete vést evidence pro více firem. Máte-li více uživatelů, můžete podrobně nastavovat přístupy do firem a agend. Práva do jednotlivých evidencí je možné nastavovat až na úrovni číselných řad apod.

Cloudová platforma


EKONOM online je provozován na cloudové platformě, která zaručuje vysokou míru zabezpečení ve formě šifrované komunikace pomocí protokolu HTTPS a pravidelným zálohováním.

Mám několik možností, co s doklady provést dále


Import do EKONOM system

Doklady lze naimportovat do účetního a evidenčního systému EKONOM. Dále je možné synchronizovat adresář a katalog zboží a prodejky do skladu.

Import do jiného systému

Doklady je možné importovat do libovolného účetního systému s podporou formátu ISDOC.

Přiznání k DPH

Je možné generování formulářů pro finanční správu. Podpora Přiznání k DPH a Kontrolního hlášení. Tisk kontrolních sestav. Možnost zpětné generace díky archivaci formulářů podle období.

Potřebujete radu nebo pomoc?

Velmi rádi Vám usnadníme začátek a poradíme, jak fakturovat efektivně.

Zavolejte

Pošlete zprávu

Zeptejte se přímo

Využijte online chat vpravo dole.

Klikni a fakturuj

Vložením e-mailu souhlasíš s podmínkami ochrany osobních údajů

Slider