Maloobchodní prodej EET

Maloobchodní prodej EET

Spolupráce aplikace Ekonom-online s účetním a evidenčním systémem EKONOM Vám usnadní Váš maloobchodní prodej. Máte vzdálené prodejny anebo mobilní prodejce? Žádný problém. Jako pokladní systém jim bude sloužit Ekonom-online, včetně podpory EET a katalogu zboží. Vám se pak do Ekonomu budou importovat prodejky včetně aktualizace skladových pohybů. Budete tak mít vše pod kontrolou.

A jak to podrobně funguje?

Pokud máte již zavedenou skladovou evidenci v systému EKONOM, stačí abyste si vytvořili účet v aplikaci Ekonom-online, kterou budou používat Vaši prodejci v terénu nebo na kamenných prodejnách. Vy jim ze systému EKONOM vyexportujete katalog zboží přímo do aplikace Ekonom-online, odkud mohou prodávat. Samozřejmostí je podpora EET. Díky bohatým možnostem nastavení aplikace Ekonom-online mohou prodejci například tisknout na příruční tiskárny v šířce tisku 50 mm. Po ukončení směny si může prodejce vytisknout denní sumarizaci tržeb. Vy si zase můžete ve svém systému EKONOM kdykoliv naimportovat poslední prodejky od všech Vašich prodejců. Při tomto importu se automaticky aktualizují skladové zásoby. Následně můžete ze systému EKONOM vytisknout stavy skladů na jednotlivých prodejnách, aby mohli skladníci doplnit zboží na skladě. Je Vám tento scénář blízký? Potom sáhněte po komplexním řešení maloobchodního prodeje, které Vám nabízí spolupráce aplikace Ekonom-online se systémem EKONOM.

Ekonom-online používám k vystavování faktur zhruba dva měsíce a jsem spokojen. Líbí se mi, že můžu fakturu vystavit přímo u zákazníka a ihned mu ji poslat na jeho email. Klidně bych ji doporučil jiným řemeslníkům.

Zdeňek Veselý Tesař

Ekonom-online nám, jako účetní kanceláři, ulehčuje práci. Naši klienti si jednoduše a rychle vystaví faktury, mají okamžitý přehled sami pro sebe a my pak jednoduše a rychle můžeme naimportovat faktury přímo do programu Ekonom.

Ing. Petra Bednaříková Sudinero s.r.o.

Jako účetní obce Vlčková používám aplikaci Ekonom-online. Zaujala nás především jednoduchost, a rychlost práce s tímto systémem. Vítám možnost přenosu dat do účetního a evidenčního systému Ekonom.

Leona Štelcová Účetní obce Vlčková

Úhrady? Samozřejmě!

Aplikace podporuje automatické hrazení vystavených faktur z bankovních výpisů. Pokud aplikace neumí Vaši banku nebo formát výpisu, rádi ji to naučíme.

Zúčtovací faktury

Potřebujete vystavovat zúčtovací faktury? Výborně, pak jste tady správně. Aplikace umožňuje odečítat i více záloh nebo proforem najednou a to vše efektivně.

Profi tiskové sestavy

Vytisknuté faktury mohou obsahovat razítko a logo firmy. Také je do nich možné vložit QR-Platbu. Aplikace Vám dovolí emailem odeslat PDF přímo zákazníkovi.

Maximální přehlednost

Své náklady, výnosy a hospodářský výsledek budete mít vždy na očích. Navíc si můžete vše přizpůsobit – každý widget můžete přesouvat a měnit jeho velikost.