Uživatelská dokumentace

  1. Domů
  2. Uživatelská dokumentace
  3. Uživatelské účty
  4. Můžu přidat dalšího uživatele pod svoji firmu?

Můžu přidat dalšího uživatele pod svoji firmu?

Uživatelé pod Vašim účtem jsou jako zdroje součástí předplatného, což znamená, že pokud chcete do svého účtu přidat nového uživatele, přiřadit mu přístupy a práva, tak si musíte navýšit počet uživatelů ve svém účtu. Toto navýšení je zpoplatněno dle aktuálního ceníku. Pokud nevíte, kde navýšit počet uživatelů, podívejte se prosím na stránku Jak změnit účet a předplatné.

Jakmile budete mít navýšen počet uživatelů pod svým účtem, můžete daného uživatele vytvořit. Přejděte v hlavním menu do sekce Nastavení – Administace .

Na obrazovce administrace přejděte na záložku Uživatelé a otevře se Vám seznam uživatelů vytvořených pod Vašim účtem. Stiskem tlačítka Přidat otevřete obrazovku pro nového uživatele.

Na této obrazovce vyplňte jedinečné uživatelské jméno (je bežné zadávat e-mail uživatele). Poté e-mailovou adresu uživatele. Pokud chcete uživateli vytvořit také heslo, přepněte přepínač Ověřit uživatele do pozice Ano. Objeví se pole pro zadání hesla. Pokud byste toto neudělali, vytvoří si uživatel heslo sám při prvním přihlášení. Dále můžete v profilu uživatele zadat jméno, příjmení a případně razítko.

Jakmile máte vše vyplněno, stiskněte vpravo nahoře tlačítko Uložit. Jak uživateli nastavit přístupy a práva se dozvíte na stránce Nastavení přístupu.

Pomohl Vám tento článek? Ano Ne