Jak vystavit zúčtovací fakturu?

Jak vystavit zúčtovací fakturu?

Máte dvě možnosti. První z nich provedete ze seznamu faktur. Stiskněte tlačítko pro vytvoření faktury a ze seznamu vyberte Zúčtovací. Otevře se seznam uhrazených záloh nebo proforma faktur, ze kterého vyberete požadovanou. Dojde k vytvoření nové zúčtovací faktury a jejímu otevření. Po editaci údajů fakturu standardně uložíte.

Druhou možností je vytvořit standardní fakturu a přejít na záložku Položky. Dále stisknout tlačítko pro přidání nové položky a vybrat Odpočet zálohy. Opět se otevře výběr uhrazených záloh a proforma faktur. Jakmile vyberete zálohu, dojde k vytvoření několika položek. Pro každou sazbu se vytvoří dvě položky. Jedna jako odpočet zálohy a jedna jako rozpis zálohy. Položky můžete posléze upravit.

Druhým způsobem můžete vytvořit zúčtovací fakturu i z více záloh najednou.

Ekonom-online používám k vystavování faktur zhruba dva měsíce a jsem spokojen. Líbí se mi, že můžu fakturu vystavit přímo u zákazníka a ihned mu ji poslat na jeho email. Klidně bych ji doporučil jiným řemeslníkům.

Zdeňek Veselý Tesař

Ekonom-online nám, jako účetní kanceláři, ulehčuje práci. Naši klienti si jednoduše a rychle vystaví faktury, mají okamžitý přehled sami pro sebe a my pak jednoduše a rychle můžeme naimportovat faktury přímo do programu Ekonom.

Ing. Petra Bednaříková Sudinero s.r.o.

Jako účetní obce Vlčková používám aplikaci Ekonom-online. Zaujala nás především jednoduchost, a rychlost práce s tímto systémem. Vítám možnost přenosu dat do účetního a evidenčního systému Ekonom.

Leona Štelcová Účetní obce Vlčková

Systém Ekonom Online používáme již více než půl roku a zatím jsme s ním velmi spokojeni. Tento fakturační systém nám nabízí snadné na ovládání, je velmi přehledné a v neposlední řadě umí částečně i statistiky.

Petr Nováček Koblížkova keramická dílna

Katalog produktů

Své produkty můžete udržovat v přehledném ceníku. Můžete je třídit také do kategorií. Při vystavení faktury můžete produkt vybrat z tohoto katalogu.

Zúčtovací faktury

Potřebujete vystavovat zúčtovací faktury? Výborně, pak jste tady správně. Aplikace umožňuje odečítat i více záloh nebo proforem najednou a to vše efektivně.

Profi tiskové sestavy

Vytisknuté faktury mohou obsahovat razítko a logo firmy. Také je do nich možné vložit QR-Platbu. Aplikace Vám dovolí emailem odeslat PDF přímo zákazníkovi.

Maximální přehlednost

Své náklady, výnosy a hospodářský výsledek budete mít vždy na očích. Navíc si můžete vše přizpůsobit – každý widget můžete přesouvat a měnit jeho velikost.